FTHM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FTHM

Ogame FTHM savez!
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Kandidatura - MonkeyKing

Go down 

Vote za Josipa!
Za
Kandidatura - MonkeyKing I_vote_lcap60%Kandidatura - MonkeyKing I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
Protiv
Kandidatura - MonkeyKing I_vote_lcap40%Kandidatura - MonkeyKing I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
Ukupno glasova : 5
 

Autor/icaPoruka
Primjer
Gost




Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: Kandidatura - MonkeyKing   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitimesub svi 12, 2012 8:16 pm

Ukoliko se želite kandidirati za naš savez morate se ukratko predstaviti u pozdravnoj poruci i ispuniti obavezne podatke iz upitnika:
1. Ime i Prezime
2. Koordinate Planete
3. Iskustvo u O Game-u
4. Kakav ste tip igrača ( agresivan, rudar, kornjača )
5. Zašto želite ući u naš savez
6. Kako ćete pridonijeti našem savezu


* Cijeni se iskrenost.... Ukoliko informacije iz ovog upitnika ne budu točne zahtjev se automatski odbija, a ukoliko takva osoba uđe u savez ukoliko se ispostavi da su informacije krive, slijedi trenutno izbacivanje iz saveza...



Nakon Prvog koraka sljedi vote te po odluci poziv ili odbijenica.


Sretno!




NAPOMENA: Nije potrebna registracija da otvorite ovdje temu, možete to i kao gost! Registracija sljedi nakon eventualnog ulaska u savez!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: Re: Kandidatura - MonkeyKing   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitimepon svi 14, 2012 12:50 am

Zovem se Karlo Vedriš imam 17 godina. Idem u Zrakoplovnu Tehničku školu Rudolfa Perešina. Tražim savez pun akcije di cemo moc aks-at non stop Very Happy. koordinate matične planete su 1:316:12, kolonije su okolici, jako blizu....igram ogame vec 5 godina sad sam aktivan samo na ovom acc-u. Flotas sam imam 150 borbenih brodova, 1 krstaricu, 10 bombardera, 31 recikler i 60 transportera...bilo je i vise al unisteno nazalost.... peace out cheers


Kandidatura - MonkeyKing Royalty-free-stock-pictures-accepted-stamp-administrative-13666449
[Vrh] Go down
gost1
Gost




Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: pozdrav   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitimeuto svi 15, 2012 2:21 pm

Pozdrav svima. Zovem se Matija kovačević .Šta da vam kažem ,nikad nisam igrao ovu igricu ,igra mi je ok inače je nebi uopće igrao.
Momentalno imam 4 kolonije, 60 krstarica ,bilo bi njih i više ali me mlate sa svih strane ,nedam se Very Happy ,kordinate planete su mi 1:334:4.Nadam se dobroj zabavi i druženju u ovom savezu a kako ću pridonjeti savezu to mora sam savez odlučiti,vodstvo se poštuje i naravno svi drugi igrači saveza.Eto toliko od mene .Svima pozdrav

Kandidatura - MonkeyKing Royalty-free-stock-pictures-accepted-stamp-administrative-13666449
[Vrh] Go down
MonkeyKing
Admin
MonkeyKing


Broj postova : 94
Join date : 08.05.2012
Age : 35
Lokacija : Jedan u masi!

Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: Re: Kandidatura - MonkeyKing   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitimepet svi 18, 2012 7:44 pm

znaci nemojte tu spamat a to sljedi i sve ostale ukoliko imate ikakvih komentara otvorite ispod ovoga temu neku i komentirajte. ovo je samo za vote i za kandidature a ne za to ko se kome svidja!
[Vrh] Go down
https://fthm.forumcroatian.com
gost321
Gost




Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: Re: Kandidatura - MonkeyKing   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitimened lip 03, 2012 5:07 pm

1. Ime i Prezime-Josip Horvatin
2. Koordinate Planete-1 67 12
3. Iskustvo u O Game-u-3 god
4. Kakav ste tip igrača-rudar
5. Zašto želite ući u naš savez-pa eto malo po forumu citam vrlo ste poznati puno HOFova i ostalog
6. Kako ćete pridonijeti našem savezu-za sad sam slab al kad malo ojacam sigurno cu imat puno deuta za prodaju jer mi i ne treba( ja sam rudar)


Kandidatura - MonkeyKing Royalty-free-stock-pictures-accepted-stamp-administrative-13666449


Javi se dark magnusu i prijavi se u savez dobrodosao!
[Vrh] Go down
MonkeyKing
Admin
MonkeyKing


Broj postova : 94
Join date : 08.05.2012
Age : 35
Lokacija : Jedan u masi!

Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: Re: Kandidatura - MonkeyKing   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitimened lip 03, 2012 8:56 pm

ok hvala na prijavi sutra otvaramo vote pa cemo ti se javit.

Pozdrav
[Vrh] Go down
https://fthm.forumcroatian.com
ivan1
Gost




Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: kandidatura   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitimesub pro 08, 2012 1:30 am

1. Ime i Prezime ivan čondrić imam 17 god
2. Koordinate Planete matična 1:90:6 kolonije: 1:90:7,1:90:10,1:117:9,1:290:7,1:370:7,1:430:7,2:127:7
3. Iskustvo u O Game-u 7 god
4. Kakav ste tip igrača ( agresivan, rudar, kornjača ) kad sam dobio ovaj acc bio je rudar al ga ja polagano prebacujem na flotaša
5. Zašto želite ući u naš savez tražim neki bolji savez di su jači ljudi ...
6. Kako ćete pridonijeti našem savezu to cemo jos vidjet al za pocetak savez ce vam skocit na 1. mjesto po bodovima i imam vec nes flote imam 200krstarica 100bbrodova 60ok 70bombardera i 100razaraca
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kandidatura - MonkeyKing Empty
PostajNaslov: Re: Kandidatura - MonkeyKing   Kandidatura - MonkeyKing I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kandidatura - MonkeyKing
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kandidatura

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FTHM :: O savezu :: Kandidature-
Forum(o)Bir: